Šokující výsledky v interlize házenkářek

Copak se to děje na házenkářské mapě?  ŽE BY VZPOURA MALÝCH?

Hned dva naprosto šokující výsledky se zrodily v interlize házenkářek v sobotním osmém kole, když nejprve rozbouřil hladinu překvapení úplný nováček mezi házenkářkami – MŠK Dunajská Streda, který si vyšlápl na  Slovenského mistra Iuventu Michalovce a poslal ho domů na Zemplín s dvoubrankovou porážkou 26: 24. Postaral se o třetí ztrátu bodů Iuventy v posledních třech zápsech. O 90 minut později přišla další naprosto neuvěřitelná  zpráva, jako by i na Moravě vybuchla časovaná nálož a domů bez bodů cestoval další velikán mezi házenkářkami, Slavia Praha, která odjela z Hodonína do Prahy také bez bodu, když podlehla nadšeně bojujícím domácím 28:26. Slavia si letos  brousila zuby  a dělala si velké ambice, aby konečně protrhl smůlu a postoupila až k výšinám, ten sen se ale pomalu, ale jistě pomalu rozplývá..

Český mistr Baník Most  pokoušel štěstěnu, ta však nakonec byla ke Slovenkám méně milosrdná. Jen považte!!!  Další z „velkých“ Slovan Duslo Šaľa, kráčel mílovými kroky k tomu aby obral na půdě českého mistra Černé anděly a uštědřil mu první letošní porážku. Tomu to však nestačilo, Černí andělé ukázaly zase jednou svého velkého ducha, když ještě pět minut před koncem  prohrávaly se Šaľou 31:26, aby během nich dokázaly výsledek obrátit a současně s hvizdem konce utkání dokonce vystřelit svůj vítězný gól na 32:31 pro domácí  a dovršily tak sérii „zázraků“ na sobotních házenkářských hřištích.