Reprezentační srazy v podání našeho klubu

Reprezentační tým žen

Po odchodu Markéty Hurychové do Polského týmu nemáme bohužel mezi hráčkami žádné zastoupení. V týmu však již dlouhou dobu působí jako asistent trenéra Jan Bělka a o zdravotní a regenerační stránku se stará masér našeho A-týmu Michal Korytář. Tým našich žen, tak reprezentační pauzu využívá k regeneraci a částečně k tréninku kondice, protože holky čekají do vánoc ještě celkem čtyři zápasy. 

Juniorský tým

Do Chebu na juniorský sraz odjela tentokrát pouze nejmladší brankářka A-týmu Michaela Polášková. Juniorský tým odehraje v Chebu dvě přípravná utkání a to proti Srbsku a Rakousku. Jelikož se v Chebu připravuje také tým ženské reprezentace trenér Bašný tak má možnost otestovat si některé mladé hráčky ve svém výběru. 

Dorostenecký tým 

V dorostenecké reprezentaci má náš klub největší zastoupení, tyto hráčky tráví reprezentační sraz u nás v Olomouci. Mezi nominované patří: Natálie Kuxová, Klára Kubálková, Monika Machačová, Anita Polášková, Eliška Krejzlíková a Michaela Smějová, která je odchovankyní Tatran Bohunice a našem klubu nastupuje za kategorii mladších dorostenek. Všechny hráčky jsou důležitými oporami svých klubových týmů a věříme, že se ani v reprezentačním týmu neztratí. 

Děkujeme všem hráčkám za vzornou reprezentaci a přejeme týmům mnoho úspěchu.