Punče pro společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v Olomouci

Jako už každý rok se náš klub tradičně zapojí do projektu Dobrého místa pro život, a to do prodeje punčů tentokrát ve spolupráci s Decathlon Olomouc pro společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v Olomouci. 28.11. ve čtvrtek od odpoledních hodin se právě ve stánku Dobrého místa pro život na horním náměstí vystřídají průběžně hráčky A-týmu společně se zástupci Decathlon Olomouc. Jelikož v tomto týdnu v sobotu čeká tým žen další domácí utkání proti Hodonínu nemůžou si ve čtvrtek dovolit vypustit trénink, takže v čase 17:00-18:30 je ve stánku nenajdete, za to však po odpracování svých povinností přijde na náměstí téměř celý A-tým i s realizačním týmem. 

Těšit se můžete na každoroční losování o ceny, které díky našim parťákům z Decathlonu budou tento rok opravdu zajímavé plus nebudou chybět klubové trička, láhve na pití, zajímavé poukazy a mnoho dalšího. Samozřejmostí je výborný punč, který bude i v nealkoholické formě, teplý čaj pro děti a něco malého na zub. Přislíbený je také hudební doprovod ve večerních hodinách, a tak se vám možná poštěstí, že uslyšíte některou s našich házenkářek v netradiční roli při zpěvu. 

Celý A-tým a klub DHK Zora Olomouc se na vás těší a věříme, že se nám i letos podaří v předvánočním čase udělat radost lidem, kteří to potřebují. Můžete si také prohlédnout, jak se klubu dařilo pomáhat v minulých ročnících.