Reprezentační přestávka v zastoupení našeho klubu ve všech kategoriích

Reprezentační srazy mají zastoupení našich hráček ve všech kategoriích. S družstvem A-týmu žen odjela již na druhý reprezentační sraz Natálie Kuxuvá, již tradičně můžeme v týmu vidět také naši bývalou hráčku Markétu Hurychovou. Pod vedením nového trenéra Benth Dahla se tým připravuje v Praze v Řepích následně odjede reprezentace na turnaj Golden League, kde nastoupí proti Nizozemsku, Dánsku a Norsku. Dalším programem je potom dubnové kvalifikační utkání na MS, konkrétně potom 11. 4. 2023 v Brně proti Švýcarsku. 

Na reprezentační kemp Juniorek odjela trojice hráček našeho staršího dorostu a to: Tereza Kräuterová, Anna Kubálková a Simona Horáková. Juniorské reprezentantky stejně jako Ženy byly v pondělí součástí trenérského semináře pod vedením trenéra žen a následně se přesunuly do Mostu na další část kempu, kde už pracují společně se svým trenérem Dušanem Polozem. Tým v Mostě odehraje dvojutkání proti Islandu. 

Za dorosteneckou kategorii odjely na reprezentační sraz golmanka Nikola Fadrná a Viktorie Knedlová, které čeká v přípravném kempu dvojutkání proti Islandu. 

Holkám děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme jim i celému týmu hodně úspěchů a vydařené reprezentační kempy.