Mladší dorostenky získaly důležité body

DHK Zora Olomouc – 1 SC Bohumín 98´  32:23 (16:11)

Sestava a branky: Masaříková, Fadrná, Vanská, Sedláčková 2, Krajčová 3, Urbanová 2, Kozmíková 3, Smetková 8/2, Marková, Krapková 6, Večeřová 1, Andoková 3, Knedlová 4

Na domácí palubovce, tentokrát, mladší dorostenky nezklamaly a získaly důležité body. Zápas proti Bohumínu, ale jednoduchý nebyl. V prvním poločase soupeř kousal, a naše obrana nebyla tak důsledná, jak jsme chtěly. V útoku se nám dařilo, v 11 minutě jsme šly do vedení, které jsme už po celý zápas nepustily. Poločas končí skórem 16:11. Do druhé půle nastupujeme s cílem hlavně zpevnit obranu, to se nám daří. V 15 minutě vedeme, zaslouženě o 9 branek, zakončujeme ze všech postů. Zapas, ukončujeme 32 vstřelenými brankami a 23 obdrženými. Tato výhra byla důležitá, zejména pro naše sebevědomí.