Reprezentační pauza v podání našeho klubu

Reprezentace ženy

Zářijová reprezentační pauza je pro Olomouc velkou událostí, jelikož se v našem městě odehraje jeden ze zápasů kvalifikace na EURO 2020 proti Portugalsku. V týmu žen nemá náš klub bohužel od minulého roku hráčské zastoupení, kdy Markéta Hurychová je pro tuto sezónu hráčka polského Lubinu. Markéta však u nás působila spoustu let a v podstatě jí čeká utkání na domácí půdě, fanoušci, bývalé hráčky i zástupci našeho klubu jí a celému týmu samozřejmě přijdou fandit. Zastoupení však máme v realizačním týmu, kdy asistentem trenéra Jana Bašného je Jan Bělka, který je neodmyslitelnou součástí našeho klubu, stejně tak jako masér Michal Korytář. Mezi bývalé hráčky patří také například Kristýna Mika (Salčáková) nebo Michaela Hrbková, která se bohužel v minulém týdnu zranila a do utkání nenastoupí. Tohle byla velice smutná zpráva pro spoustu fanoušků Olomoucké házené, protože Míša má mimo spousty těchto fanoušků v Olomouci také rodinu a přátelé. Celému týmu moc držíme palce a věříme, že ukážeme jak umíme v Olomouci fandit!  Se slovenskou reprezentací odletěla do Ruska Annamaria Patrnčiaková.

Reprezentace juniorky

Na kemp juniorské reprezentace odjela brankářka Michaela Polášková a mladá pivotka A-týmu Adéla Protivánková. Holky trénují aktuálně ve sportovním areálu Břve a ženské reprezentaci tak budou fandit jen na dálku. 

Reprezentace dorostenky

V dorostenecké reprezentaci má náš klub největší zastoupení, kdy na reprezentační sraz byly nominovány hráčky: Natálie Kuxová, Klára Kubálková, Eliška Krejzlíková, Anita Poláčková. Šárka Spurná a Michaela Smějová, která ještě hraje také za domácí klub Tatran Bohunice. Tuto šestici bohužel nemůže doplnit Claudie Roupcová, která se chystá na operaci kolene. 

Všem děvčatům a celým reprezentačním týmům přejeme hodně úspěchu.