První jarní body mladších žaček A

DHK Zora Olomouc A : TJ Sokol Centrum Haná A  20:18 (12:10)

Sestava a branky: A. Niklová – J. Veselá, Z. Polesová 8, N. Floriánová 5, P. Marešová 3, L. Kalabisová 2, A. Smetková 1, A. Šebestová 1, V. Hoffmannová, Z. Kučerová

Utkání proti klukům z Kostelce mělo vyrovnaný průběh. Již v úvodní hře s osobní obranou byl stav po deseti minutách nerozhodný, ve druhé půli soupeř dokonce chvilku vedl.

Holky však svou bojovností soupeře předčily. Střelecky se dařilo Zuzce Polesové, která nastřílela osm branek a k tomu ještě třikrát trefila tyč. Také Nika Floriánová předvedla moc pěkný výkon, kdy se prosazovala při hře s osobkou a poté i na spojce střelbou z dálky. Peťa Marešová mohla více střílet, kromě tří branek jsme od ní viděli několik pěkných přihrávek do pivota či na křídlo. Z prostoru pivota se nám tentokrát nepodařilo skórovat, Julča gól sice dala, ale byl odpískán přešlap.

Střelecká úspěšnost křídel byla slabá, prosadila se pouze Lea Kalabisová. Anička v brance vychytala několik nebezpečných střel, ale z pravého křídla se jí nedařilo. Všem holkám děkujeme za bojovný výkon a rodičům za podporu v hledišti. Příští víkend jedeme do Velké Bystřice.

M. Janotová, M. Vykoukalová