První část oslav výročí 100 let založení klubu je již za dveřmi

Jak jsme vás již informovali, čeká nás jedna ze dvou oslav výročí 100 let založení našeho klubu. Jedná se o spíše sportovní událost, která se bude konat 31.8.2019 v areálu DHK Zora Olomouc od 10:00 – 21:30. Tato část oslav je určená nejen pro házenkáře a házenkářky, ale také pro širokou veřejnost, fanoušky, rodiče a hlavně pro děti! 

Na své si přijdou právě děti při dopoledních sportovních aktivitách a disciplínách, na skákacím hradu nebo si mohou užít malování na obličej či srandu ve foto koutku. Pro rodiče bude nachystané bohaté občerstvení, a zajímavé utkání házené v podání našeho A-týmu nebo exhibiční zápas legend Zory, jednat se bude zejména o hráčky, které se podílely na mistrovských titulech v letech 2002/03, 2003/04 a 2007/08. Samozřejmě nezapomínejme na titul z roku 1966/67 avšak tento úspěch a mnoho dalších za uplynulé roky si více připomeneme při vyvrcholení oslav tohoto krásného výročí, a to na slavnostním galavečeru, který se bude konat 13. prosince.

Nahlédnout do historie však můžeme i na těchto oslavách a to pomocí malé výstavy fotografií, která bude k dispozici po celý den. Podrobnější program celého dne najdete níže, je však možné, že program budeme ještě malinko upravovat, proto doporučujeme sledovat naše webové stránky, nebo událost na FB stránkách našeho klubu. Jelikož náš klub má a vždy měl bohatou základnu šikovných dětí a mládeže, rozhodli jsme se udělat také tuhle část oslav, chtěli jsme tak umožnit všem kategoriím oslavit s námi společně tento úspěch. Doufáme, že se vše podaří a už se moc těšíme. 

Program:
Začátek akce 10:00
Disciplíny a aktivity pro děti 10:00 -14:00
Mobilní stánek Bulzajz – házení sekerou 10:00 – 14:00
V dopoledním čase utkání dorostenek v rámci přípravného turnaje
Utkání A-týmu Zory – MOL liga 14:00 (DHK Zora Olomouc – DHC Sokol Poruba)
Utkání legend Zory 16:30
Ukázka házené na vozíku 17:30
Skákací hrad ZDARMA – celý den
Občerstvení + pivo a limo – celý den
Malování na obličej – celý den
Malá výstava fotografií – celý den
Fotokoutek – celý den
Konec akce 21:30