První bodová ztráta mladších žaček A

Tatran Litovel – DHK Zora Olomouc A 24:21 (11:10)

Sestava: Niklová – Niklová A. – Veselá J. 2, Hynková N. 4, Marešová P. 5, Hoffmannová V. 2, Floránová N., Šebestová A. 1, Polesová Z. 3, Kalabisová L. 4, Kučerová Z., Hamplová H.

Utkání v Litovli patřilo k těm méně vydařeným, s velkým množstvím technických chyb. Hoši měli výškovou i váhovou převahu a holky se na postavenou obranu obtížně prosazovaly.

Po deseti minutách osobní obrany byl stav vyrovnaný 6:6, ale i v osobce měli hoši chytřejší přihrávky a méně kazili. V další desetiminutovce jsme dvakrát nevyužily početní převahu, navíc se klukům rozstřílel z dálky jejich nejvyšší hráč, ke kterému naše obrana pozdě přistupovala. Ke konci utkání se dvakrát krásně trefila Julča z křídla a Peťa z dálky. Minutu před koncem jsme prohrávaly o jedinou branku. Jenže gól z křídla k první tyčce a další ztráta míče plus potrestání z rychlého útoku znamenalo prohru o tři. Celé utkání bylo velmi vyrovnané, holky bojovaly, chybělo i trošku štěstíčka na naší straně. Všem holkám děkujeme za předvedené výkony, chválíme za přístup a Anička v brance opět podržela! Příští neděli nás čeká na Zoře poslední a nejtěžší zápas proti klukům z HBC Olomouc 1966.