Přes Porubu Hanačky do Final Four nepostoupily

DHC Sokol Poruba – DHK ZORA Olomouc 26:19 (12:7)

 Rozhodčí: Králíček, Letev 133 diváků, 7m hody: 3/3 – 4/3, vyloučení: 5–3

Sestavy a branky:

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mácalová, Mučková –  Noworytová, Desortová 2, Konečná, Maiwaelderová 3, Sekulová 8, Špaková, Polášková 4/2, Rechtorisová 1, Minarčíková 4, Svobodová 1, Revajová 3/1, Mihačová.

Trenér: Peter OLŠAVSKÝ

DHK ZORA Olomouc: Rašková, Hašlarová – Hurychová 2/1, Růžičková, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková 1, V. Fryčáková 1, Krajčovičová 1, Severová, Kubáčková 1, Salašová 2, Gajdošíková 7/2, Chlandová 1, T. Fryčáková 3.

Trenér: Jan HEGAR

Jan Hegar. „Domácí byly po celé utkání lepším družstvem, my jsme se vyrovnávali s obranným systémem, se kterým soupeř nastoupil. I přesto, že jsme se v time-outech i o poločase domlouvali na určitých herních variantách, tak jsme nebyli schopni tyto vjemy realizovat na hřišti. Děvčata působila velmi zakřiknutě, v útočné hře jsme vyrobili vynucené i nevynucené chyby, ze kterých soupeř těžil rychlé protiútoky. To mě mrzí a určitě si to budeme vytýkat, stejně jako nasazení či bojovnost, v čemuž jsem viděl hlavní rozdíl mezi oběma týmy. Domácí prostě předvedli větší touhu po vítězství,“ řekl pro web Sokola Poruba trenér Hegar.

Autro: Václav Dobeš
Zdroj fotografie: www.hazenaporuba.cz