Mladší žačky „A“ prohrály v Kostelci

Centrum Haná A – DHK Zora Olomouc „A“  30:15  (18:9)

Sestava a branky: Krajcová, Šmídová 5, Habermannová 3,Helísková 3, Skácelová 1, Hlačíková 1, Zlámalová, Smetková 2, Pivodová, Divišová, Andoková, Zdráhalová

Mladší žačky „A“ hrály v neděli odpoledne v Kostelci na Hané. V části osobní obrany byli kluci rychlejší a přesto, že se jim naše holky snažily vyrovnat bojovností, skóre na světelné tabuli po osobní obraně bylo 11:6. Následný přesun do „házené“ se povedl jen částečně, ztráceli jsme míče, buď to špatnou přihrávkou, nebo sami jsme zmatkovali při přistoupení soupeře (zbavování se míče). Přesto se nám v útočné fázi povedla pěkná souhra střední spojky Ádi s pivoty Terou nebo Kačou, krásný proskok Helči i rázné zakončení z křídla od Káji, bohužel s malým přešlapem. Spoustu střel jsme zakončili do tyčí nebo jsme rentgenovali brankaře soupeře. Naše brankářka Míša chytla spoustu štiplavých střel a i když dostala jednu střelu do obličeje, otřepala se a dochytala celý zápas!!! Je náš velký bojovník!!!

Druhý poločas pokračoval v podobném stylu, navíc soupeř do brány nasadil „dorostence“, který když natáhl ruce, mohl čistit světla zavěšená u stropu haly. Holky si postupně vypracovávaly střelecké pozice, které končily v náruči megabrankaře, nebo mimo bránu, i tak jsme pár gólů vsítili. Výsledkově nám zápas nevyšel, důvodem byli oba golmani soupeře, kteří nás vychytali. Holky se do šancí dostávaly, ale našim střelám chyběla jak přesnost, tak razance. Holky se moc snažily, bojovaly, za to všechny chválíme, ale na víc to tentokrát nestačilo. Další zápas hrajeme v sobotu proti HBC Olomouc na domácí palubovce.

Trenér: Jaroslav Hlačík
Asistent: Aleš Krapka