Mladší dorostenky si v domácí hale poradily s Bohumínem

DHK Zora Olomouc – 1. SC Bohumín 98  44: 28 (25:15)
 
Sestava a branky: Masaříková M., Mádrová A.: Krapková M. 6, Sedláčková A. 6, Andoková E. 3, Feitová A. 3, Smetková A. 5, Mádrová L. 1, Vážanová A. 1/1, Špičáková A. 8, Rumianová A. 3, Piskořová T. 7, Miklíková M. 1/1,  Marková T., Kubalčíková V., Červeková N.
 
Do zápasu jsme šly s jasným cílem získat oba body, což se nám bez problémů podařilo, díky zrychlení hry a pěknému kolektivnímu výkonu.
Pokyny byly jasné, hrát rychle, v první vlně přes křídla, po obdržené brance rozehrát co nejrychleji a tlačit do nepostavené obrany. Vyzkoušely jsme si také všechny kombinace a na hřiště se dostaly všechny hráčky. Na křídlech se holkám střelba dařila, její úspěšnost byla 73%, tak jako celková úspěšnost všech našich střel. V utkání nám pomohla Krapková Míša a Smetková Adriana, což vedlo k celkovému zrychlení a omezení technických chyb. Podržely nás také obě brankářky, ve druhém poločase se  Mádrová Adéla předvedla spoustou krásných zákroků. 
 
Všechny holky zaslouží pochvalu za zodpovědný přístup a předvedený výkon! Příští víkend nás čeká poslední náročné utkání podzimní části soutěže ve Velké nad Veličkou, kde bychom chtěly také bodovat. Děkujeme divákům a rodičům  za podporu! První prosincový víkend pojedeme poměřit naše síly s družstvy z Čech i ze Slovenska na turnaj do Hodonína.