Mladší dorostenky remízovaly v Kunovicích

SHK Kunovice – DHK Zora Olomouc 25:24 (15:15)

Sestava a branky: Jurečková L.- Žůrková Z. 1, Hynková N. 7/1, Floriánová N. 2, Jurečková M. 1, Veselá J., Habermannová N., Horutová J. 2, Smetková A. 8/3, Krajčová L., Šmídová H., Marešová P. 3, Jurečková K.

Po dlouhé pauze způsobené karanténou našeho týmu, jsme k dalšímu utkaní cestovali do nedalekých Kunovic. Úvod utkání a celý první poločas byl velice vyrovnaný. Na našem týmu byla vidět pauza, kterou jsme prodělali. Chyběla nám jiskra, což je vcelku pochopitelné.
 
Ve druhém poločase jsme v první půli dokázali soupeřkám odskočit až na pět branek, ale ve druhé části jsme v závěru odpadli fyzicky a soupeř dokázal zápas otočit. I přes značný handicap (karanténu a další nemoci) jsme toto utkání zvládnout mohli, ale chybovali jsme při zakončení ve vyložených šancích. Děvčata zaslouží pochvalu za to, jak bojovala. Některá děvčata nastoupila se sebezapřením, ale kvalita tam tentokrát chyběla. V této kategorii je důležitý každý trénink a na nás se ona vynucená pauza hodně podepsala. Nezbývá nám nic jiného než zatnout zuby a makat. Hlavně ať se holky dají co nejdřív zdravotně do pořádku.
 
Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský