Mladší dorostenky přivezly body z Bohumína

1. SC bohumín 98 : DHK Zora Olomouc   19:36 (7:15)

Sestava a branky: Masaříková, Štrublová, Jílková, Smetková 6/2, Špičáková 2, Krapková 4/2, Večeřová 3, Knedlová 8, Topolovič 1, Andoková, Kozmíková 7, Urbanová 2, Sedláčková 2, Vanská 1

Na třetí kolo 1. ligy mladších dorostenek jsme vyjížděly v sobotu za slunečného počasí za nováčkem soutěže do Bohumína. Zápas, začaly děvčata ve velkém stylu, kdy se nám dařily nacvičené herní kombinace, které jsme zakončovaly brankou. Obrana byla pozorná a přesná, soupeři jsme dovolily dát branku až v 8 minutě prvního poločasu. Naše hra ovšem dále pokračovala jako dobře nastartovaný motor až do 13 minuty kdy po vybraném časovém oddechu soupeře došlo ke změně obrany na 1:5, která nám začala dělat problémy. Přesto uzavíráme poločas výsledkem 15:7 pro naše holky. Do druhého poločasu holky opět vstoupily dobře, lépe se vypořádaly s obranou 1:5 a nadále zvyšovaly skóre. Zápas končí 19:36 v náš prospěch. Další zápas hrajeme až za 14 dní ve Zlíně.