Mladší dorostenky opět nebodovaly

DHK Zora Olomouc – Sokol Písek    32:26 (17:10)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Jílková 1, Smetková 5, Špičáková 3, Krapková 7/3, Knedlová 5, Andoková, Kozmíková 1, Urbanová 2, Sedláčková 2, Marková, Šmídová

V sobotním zápase jsme hrály 6 kolo dorostenecké ligy proti Písku. Vstup do zápasu nebyl vůbec dobrý, ve 3 minutě jsme sice vedly, ale následně do 10min prvního poločasu se nám nepodařilo vsítit branku. Soupeř nám odskočil o 3 branky na 2:5, následoval time, kdy jsme holkám zopakovaly pokyny. Dalších 6minut bylo vyrovnaných, ale pak opět přichází hluché místo, které Písek využívá a skóruje, první poločas končí rozdílem 7 branek. Druhý poločas opět střídaly hluché chvíle, kdy děvčata nebyly schopny si nahrát a dohrát jasnou brankovou příležitost z křídla či spojky. Pokud budeme chtít vyhrávat, tak se musíme přestat dělat zbytečné technické chyby a hlavně proměňovat. Nyní nás čeká pauza, ve které se na trénincích zaměříme nejen na tyto nedostatky. Další zápas hrajeme v polovině listopadu na půdě Baníku Most.