Mladší dorostenky nestačily na Zlín

DHK Zora Olomouc – HC Zlín 20:33 (13:16)

Sestava a branky:
Fišerová D., Habermannová K. – Selingrová K., Grofková M. 1, Coufalová A., Maráčková M. 1, Kuxová N. 7/3, Hejlová Š. 1, Foretová M. 1, Smějová M. 1, Machačová M. 2/1, Kubálková K. 3, Spurná M.2/1 , Krejzlíková E. 1.

Ve druhém kole podzimní části jsme se utkali s děvčaty z nedalekého Zlína. V prvním poločase jsme byli důstojným soupeřem, a to do 26.minuty utkání, kdy byl stav skóre 13:13. Bohužel se nám v této době zranila naše brankářka Klára Habrmannová a od této chvíle byl Zlín zcela dominantní a v závěrečné 4 minutovce odskočil na poločasový stav 16:13.

Už ve druhém utkání této sezony se nám vůbec nepodařil vstup do druhého poločasu, což se projevilo na konečném výsledku. V obraně jsme začali bránit velice individuálně, nebylo vidět žádné vypomáhání, zdvojování. V útoku jsme byli statičtí a nepřesní jak v zakončení, tak v přihrávkách. Soupeřky toho dokonale využily a převážně z rychlých protiútoků jak z první, tak z druhé vlny nás gólově trestaly. Děvčata ze Zlína vyhrála zcela zaslouženě. My se z tohoto utkání musíme ponaučit a v tréninku ještě více přidat!

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.