Mladší dorostenky dovezly body z Plzně

DHC Plzeň – DHK Zora Olomouc 22:30 (9:15)

Sestava a branky:Fišerová D., Habermannová K.- Selingrová K., Litvínová E., Maráčková M., Kuxová N. 5/2, Hejlová Š. 2, Smějová Michaela 13/2, Foretová M. 1, Smějová Monika 2, Machačová M. 2, Kubálková K. 3, Spurná M. 1, Krejzlíková E. 1

V 7. kole 1.ligy mladších dorostenek jsme cestovali k utkání až do daleké Plzně. V úvodu utkání jsme byli myšlenkami ještě v autobuse, naše hra byla nepřesná hlavně v útoku. Do provozní teploty jsme se dostali až v druhé polovině prvního poločasu. Vycházeli jsme z dobře organizované obrany do rychlých protiútoků, zakončené v první či druhé vlně. I v postupném útoku jsme úspěšně zakončovali z nacvičených kombinací. Do konce poločasu jsme si vytvořili šestibrankový náskok.

Ve druhém poločase jsme v nastoleném tempu a hře vydrželi pouze patnáct minut. Ve druhé patnáctiminutovce jsme vytvořili spoustu nevynucených chyb, kdy holky bez přičinění soupeřek ztrácely míče a kupily technické chyby. Škoda, protože závěr utkání nám i přes vítězství pokazil celkový dojem. V těchto krizových chvílích náš střelecký prapor držela především Míša Smějová. Spokojeni jsme s vítězstvím, ale v příštím utkání musí vypadat závěrečná patnáctiminutovka zcela jinak.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.