Mini starší za sebou mají další turnaj

V neděli 28. dubna se hrálo v hale DHK Zora Olomouc 4. kolo turnaje v kategorii MINI starší, kterého se zúčastnila družstva: pořádající HBC Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B a Sokol II Prostějov. Holky si tentokrát zahrály proti klukovským družstvům a ve všech utkáních jim byly vyrovnanými soupeřkami. Také ve vzájemném zápase si nic nedarovaly a na hrací ploše byly často vidět tvrdé, ale korektní souboje o každý míč.

Na tomto turnaji jsme se zaměřili na zaujímání správného postavení a zlepšení součinnosti v obraně, spolupráci hráček v útoku a založení rychlého útoku od brankařky. Ne vždy se nám vše podařilo plnit na 100% (stále musíme pracovat na lepším využívání křídelních prostor, správném postavení spojek, řešení situací 1:1 s případnou dohrávkou na lépe postavenou hráčku. Je však velmi potěšitelné, že se již holky začínají střelecky prosazovat po rychlých útocích brankařka – křídlo. I když jsme z důvodu nemocí a drobnějších zranění nastupovali s minimálním počtem hráček na střídání, přesto děvčata zvládla všechna utkání téměř na výbornou a odehrála je v plném nasazení včetně tří desetiminutových bloků s osobní obranou. Brankářské umění si postupně vyzkoušelo 5 hráček. Za předvedené výkony na hřišti si všechny holky zaslouží pochvalu.

DHK Zora A: Kubíčková Andrea, Valouchová Kateřina, Červeková Nikola, Feitová Adéla, Hozová Natálie, Zajíčková Viktorie

DHK Zora B: Bézová Anna, Kobrlová Tereza, Vacková Adéla, Finsterlová Ema, Roletzká Natálie, Skácelová Lucie, Zavadilová Kristýna

Trenéři: Miloš Haloun a Karolína Žáčková