Letní příprava A-týmu v plném proudu

A-tým má za sebou soustředění v Kostelci na Hané, letní příprava je vždy těžká, ale letos holkám opravdu vyšlo počasí. Velké vedra tým pronásledovala celý týden, ani to však nezabránilo holkám absolvovat všechny tréninkové jednotky, které jim trenéři připravili. Soustředění v Kostelci komentoval trenér Jan Hegar:

Soustředění v Kostelci na Hané bylo zaměřeno na kondiční přípravu hráček. Především po stránce rychlostní vytrvalosti a síly. Absolvovaly jej všechny hráčky se kterými se počítá , že by měly patřit do stabilního kádru nadcházející sezony. Jedinou výjimkou byla brankářka Polášková, která na soustředění nepřijela. Hráčky je třeba pochválit za to , že již na začátek tréninkového cyklu byly kondičně připraveny. Využily většinou čas po skončení sezony do začátku nové přípravy opravdu zodpovědně. Největším problémem absolvování naplánovaného celého tréninkového objemu však bylo neuvěřitelně horké a únavné tropické počasí. Je obdivuhodné jak se s tímto nepříznivým počasím hráčky dokázaly porvat a nakonec vše zvládly. Tímto jim děkujeme za příkladný přístup a vůli. Taky děkujeme realizačnímu týmu Míšovi Korytářovi, Jirkovi Šrotířovi a Kaje Ořechovské za to,  jak dokázali hráčkám pomoci s regenerací po těžké zátěži.

První část hlavně kondiční přípravy máme za sebou. Nyní nás čeká druhá dvoutýdenní část kombinované kondiční a herní přípravy. Zde budeme dávat herní prostor všem hráčkám. Cílem bude hledání základní sestavy a stabilizace kádru na poslední fázi herní přípravy a start soutěže.