Konference mládeže za početné účasti našich trenérů

Tento víkend proběhla v Brně tradiční vzdělávací událost, a to Konference mládeže 2024. Jedná se o největší vzdělávací akci primárně pro trenéry mládežnických složek pořádanou ČSH. Této vzdělávací akce se zúčastnilo cca 200 trenérů z celé republiky a mezi nimi nechyběli také trenéři z našeho klubu a to v početné skupině. Na konferenci odjela celá čtveřice dorosteneckých trenérů: Libor Malínek, Veronika Hejtmánková, Andrea Krapková, Michaela Janotová, dále z žákovských trenérů nechyběli: Klára Sovová, Kateřina Hlaváčková, Jaroslav Lukeš, kvůli nemoci se nakonec bohužel nemohla zúčastnit trenérka kategorie mini Zuzana Dostálová, ale zástupce kategorie mini nechyběla, novou posilou v této kategorii je totiž Martina Uličná, který se Konference také účastnila. Jsem rádi, že tým našich trenérů se poctivě vzdělává a hledá cesty, jak tréninkový proces a svoje svěřenkyně posouvat dál. Celkem tedy náš klub reprezentovalo 8 trenérů.

Mezi přednášejícími jsme mohli slyšet zajímavá jména, konkrétně potom: J. Lajčák, M. Šetelík, D. Vavruška, EHF – M. Šibila. 

Jediným negativem této konference byla možná obsence překladatele, kdy možná někteří z trenérů nerozumněli všem potřebným detailům zahraničního lektora hlavně při teoretických částech. Věříme, že to bude podmětem k možnému posunu při další konferenci. 

My děkujeme všem trenérům za vzornou reprezentaci našeho klubu.