Hodnocení utkání A-týmu – trenér Libor Malínek + FOTO Z UTKÁNÍ

V sobotu se v naší hale DHK Zora Olomouc odehrálo první utkání v A-týmu v roce 2023, kdy se děvčatům podařilo překvapit Dunajskou Stredu a zvítězit 29:23. Tímto vítězstvím si tým připsal důležité dva body do tabulky a příští sobotu je čeká další střetnutí na domácí palubovce proti DHC Plzeň, který je jedním z týmů, který určitě bojuje o play-off.

Hodnocení utkání proti Dunajské Stredě – trenér Libor Malínek

Já jsem velice spokojen s dnešním výkonem, měl jsem trochu obavy co bude po zimní pauze, ta přestávka byla víc jak měsíc, my jsme se na soupeře důkladně připravovali, věděli jsme, že to nebude lehké utkání, že nám nic nedají zadarmo. Vydařil se nám začátek prvního poločasu, kdy jsme soupeři utekli na rozdíl 7 branek (8:1), ale věděli jsme, že to tak nebude celých 60 minut. V druhé půlce nás soupeř tlačil na remízu, ale nakonec holky hrály co jsme si řekli a dařilo se nám proměňovat šance. V brance nás podržela brankářka Polášková a vznikl tam rozhodující náskok, pomohla také zlepšená obrana v závěru utkání, a to bylo rozhodující a my můžeme být spokojeni.