Důležité vítězství mladších žaček „A“

SK Žeravice: DHK Zora Olomouc „A“ 12:17 (14:28)

Sestava a branky:Krajcová – Šmídová 5, Habermannová 5/1, Holotíková 1, Skácelová, Hlačíková 5, Zlámalová, Marková, Smetková 6/1, Pivodová, Divišová 2, Krapková 1, Andoková, Skálová 3

V sobotu dohrávaly naše mladší žačky „A“ poslední kolo podzimní části soutěže proti klukům z Žeravic. Byl to pro nás důležitý zápas, protože pokud bychom prohráli o více než čtyři branky, spadli bychom do výkonnostně slabší skupiny v jarní části soutěže. Proto jsme holkám kladli na srdce, aby k zápasu přistoupily maximálně zodpovědně. A musíme s radostí konstatovat, že nám VŠECHNY holky udělaly radost.

V osobce byly holky běhavější, měly tah na branku, chtěly dát gól a dobře zakončovaly. Do druhého poločasu jsme nastupovali s náskokem pěti branek a holkám jsme zdůrazňovali, aby hrály stále naplno. A opět přišla téměř samá pozitiva, zlepšila se obrana, Míša v brance pochytala to, co obrana nestačila pokrýt (dostali jsme jen dva góly!!), v útoku se holky prosazovaly jak individuálně, tak po spolupráci více hráček, Kača přidala střelbu z dálky, skóre narůstalo v náš prospěch a to zásluhou všech. Nechceme po jednom vyhraném zápase lítat s hlavou v oblacích, víme moc dobře, že musíme postupně zlepšovat tisíc a jednu věc, ale pokud budou holky makat, třeba si zahrají jednou v takovém Györu a přijdou i ty sociální jistoty. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další hezké chvíle s házenou.

Trenér: Jaroslav Hlačík
Asistent: Aleš Krapka