Punčování pro Credo s krásným výsledkem

V Sobotu 2.12. náš A-tým tradičně prodával punč pro dobrou věc ve stánku Dobrého místa pro život. Tentokrát společně s restaurací Zdravá pecka pro Základní a Střední školu Credo. Tato škole je školou zřízenou pro vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami v ZŠ a SŠ, Praktické dvouleté. Posláním této školy je poskytovat vzdělávání a další služby směřující k rozvoji osobnosti žáků a k jejich zapojení do běžného života na základě individuálních potřeb a možností. Pro návštěvníky byl připraven Vánoční punč, občerstvení a bohatá tombola. Jak ve stánku, tak před stánkem byla možnost setkat se s hráčkami A-týmu. Celý večer se nesl v příjemné atmosféře a věříme, že si letošní punčování všichni užili stejně jako my.

V minulém ročníku, kdy jsme prodávali společně s Házenkáři Velké Bystřice, jsme vydělali krásných 50.000. Letos se nám částku povedlo posunout zase o kousek a společnými silami jsme dali dohromady 52.456,- Kč.

Velké díky patří všem návštěvníkům, kteří nám pomohli dostat se na tuhle krásnou částku a pomoct tam, kde je to potřeba. Děkujeme také za skvělou spolupráci restauraci Zdravá pecka, paní ředitelce a dalším zástupcům školy Credo. Byla to správná týmová práce.

DĚKUJEME a uvidíme se zase příští rok.