Zápasová sobota mladších žaček

V sobotu se v čtvrtém kole potkaly obě naše družstva mladších žaček společně ještě s týmem Žeravic. Jednoznačně dominujícím družstvem byl tým zkušenějších děvčat v této kategorii a to mladších žaček A našeho klubu. Jejich kolegyně se však snaží nezůstávat pozadu a bojují o každý míč a radují se z každé vstřelení branky či vydařené střely. 

 

Hodnocení trenérek mladších žaček A:

Proti našim mladším a začínajícím hráčkám si holky vyzkoušely hru na různých postech, téměř všichni střílely góly. Proti Žeravicím jsme předvedly mnohem lepší výkon než minulý týden, především ve druhém poločase se holky pěkně viděly a předvedly několik krásných akcí. Fungovala spolupráci  Míši s Eliškou i s pivoty a i po vystřídání byla hra a spolupráce kvalitní, ať byla na hřišti Bea či  Vája. Na křídlech se prosadily Špička, Máša i Týna. Obě brankářky zachytaly velmi dobře i kvalitně odházely shoot-outy. 
 

Výsledky zápasů:
DHK Zora Olomouc A – DHK Zora Olomouc B 26:4 (11:3)
DHK Zora Olomouc A – SK Žeravice 24:11 (12:7)
DHK Zora Olomouc B – SK Žeravice 6:24 (2:13)

 
Sestava a branky družstva DHK Zora Olomouc A
Matějová 1, Miklíková 3, Špičáková 3, Strouhalová, Sedláčková 6, Jílková 2, Slováčková 3, Kozmíková 2, Drexlerová 7, Marková 4, Jančová 1, Krapková 9, Korhoňová 3, Andoková 6.
 
Trenérky: Andrea Krapková, Michaela Janotová 
 
Sestava a branky družstva DHK Zora Olomouc B

Mádrová L., Mádrová A., Kubíčková 3/1, Kobrlová, Roletzká, Finsterlová, Červeková, Hozová 4/1, Hrbková, Valouchová 2, Flášarová, Feitová 1.

Trenérky: Kateřina Růžičková, Katarína Hvostaľová