Vzájemný zápas starších žaček A a B

DHK Zora Olomouc A – DHK Zora Olomouc B 22:23 (10:11)

Sestava a branky:
DHK Zora Olomouc B
Mocňáková, Šinclová – Vláčilová 3, Stroupková 3, Kräuterová 7, Dostálová 2/2, Ryšánková 2, Neumannová, Polesová, Kubálková 3/1, Györe 2.

DHK Zora Olomouc A
Šťastná, Niklová – Polesová, Hynková 7, Florianová 2, Marešová 6, Hoffmannová, Šebestová 4, Kalabisová 2, Kučerová, Himrová 2/1, Veselá.

V sobotu 3. listopadu proti sobě nastoupila dvě naše družstva starších žaček. Již po pár minutách bylo jasné, že zápas bude velice napínavý a bojovný. Diváci mohli vidět spoustu kvalitních házenkářských akcí v podání obou družstev. Utkání mělo určitě vysokou kvalitu dané kategorie. Důležité pro obě strany trenérek je fakt, že se v zápase zapojil velký počet hráček, což je do budoucna velké pozitivum, že oba týmy nestaví hru na jedné či dvou hráčkách. Z devatenácti hráček, když nepočítáme brankářky, se střelecky prosadilo až třináct hráček. V dorosteneckých kategoriích je velice pravděpodobné, že se holky budou potkávat ve stejném týmu a již v kategorii starších žaček se můžeme těšit na žákovskou ligu, která startuje zanedlouho a bude u nás poskládaná tradičně s obou družstev. V zápase se dařilo oběma brankařkám a mnohokrát svůj tým podržely. Skóre se celou dobu přelívalo z jedné strany na druhou, o jedinou branku však nakonec vyhrál tým starších žaček B, holkám určitě patří velká gratulace. Všechny děvčata zaslouží pochvalu za předvedené výkony a hlavně velkou bojovnost, kdy doslova skákaly po každém míči.

Další utkání:
Hovězí – DHK Zora Olomouc A 11.11. 12:00
DHK Zora Olomouc B – SHK Kunovice 11.11. 09:00

Trenérky: Kateřina Hlaváčková, Klára Sovová, Monika Vykoukalová, Kateřina Růžičková