Vzájemné utkání starších žaček Zory

DHK Zora Olomouc A – DHK Zora Olomouc B 25:15 (14:10)

Průběh utkání: 1:1, 3:2, 5:3, 7:4, 8:7, 11:8, 13:9, 14:10 – 16:12, 19:12, 20:15, 25:15.

Sestavy a branky:
DHK Zora Olomouc A: Habermannová, Kolčavová – Vláčilová 2, Litvínová 3, Špačková 1, Machačová 4, Kuxová 7/1, Kräutnerová 2, Krejzlíková 1, Ryšánková, Neumanová, Stroupková 2, Selingrová 3, Melicharová
Trenér: Petr Habermann

DHK Zora Olomouc B: Šinclová, Mocňáková – Györe 1, Coufalová 1, Marešová, Finková, Dostálová 5/1, Hynková L. 1, Šebestová 1, Kalabisová 1, Hynková N., Kubálková, Hlaváčková 2, Polesová.
Trenérka: Kateřina Hlaváčková

V pondělní 23.10. byl k vidění zápas, který proti sobě odehrály naše dvě družstva starších žaček. Fanoušci našim děvčatům připravili velice dobrou atmosféru a holky se jim odvděčily krásnými akcemi na obou stranách. Tým A již od začátku vyvíjel tlak v útočné části, kterému se však naše druhé družstvo snažilo odporovat jak jen to šlo. Týmy spolu držely krok skoro celý poločas, avšak pár minut před zazněním signálu poločasu uteklo družstvo A na rozdíl čtyř branek. V druhém poločase i přes bojovný výkon týmu B náskok áčka narůstal a to díky šikovným kličkám holek a rychlé lajny, ze který si připravily navzájem hezké gólové příležitosti. Zejména pak Natálie Kuxová potvrzuje svoji zaslouženou pozici nejlepší střelkyně soutěže. V B týmu se jí snaží v tomto zápase vyrovnat Leona Dostálová, která zaznamenala jen o dvě branky méně. Musíme také pochválit všechny brankářky, které svoje týmy mnohokrát podržely. Celý zápas byla vidět bojovnost obou týmů, kdy v družstvu B se na hřišti objevila také čtveřice hráček, hrajících za mladší žačky našeho klubu, které za sebou měly již jedno odehrané utkání v tento den. Jedinou černou chvílí dnešního zápasu je zranění Moniky Machačové. Doufáme, že bude Monča brzy v pořádku a nebude se jednat o nic vážnějšího. Děkujeme všem hráčkám za předvedený výkon a fanouškům za vzájemnou podporu.