Turnaj mladších mini

Nedělní podvečer se v hale DHK Zora Olomouc uskutečnil turnaj mladších mini.Turnaj se odehrál v příjemné atmosféře, o kterou se rovným dílem zasloužila všechna družstva i jejich fanoušci. Vše probíhalo podle představ. Startující družstva: DHK Zora Olomouc A.B, TJ Horka nad Moravou, Tatran Litovel a Sokol Prostějov II. Zápasy se hrály na dvou hřištích 2 x 8 minut s 3 min. přestávkou. Odehrály se v plném čase, bez sebemenších problémů. Nikdo se nezranil. I přestože se skóre nepočítalo, děti bojovaly ze všech sil. Rozhodčí pískali citlivě.
Příjemné opoledne si užili nejen děti, ale všichni, kdo přišli. Po odehrání zápasů následovaly dovednostní soutěže a vyhlášení, na kterém družstva obdržela sladkou odměnu. Na úplný závěr se všichni vyfotili.

Dovednostní soutěže:

 1. Na šířku haly máme nachystané kužely.po 10. metrech.
  Děti mají nafukovací balonek, se kterým si pinkají ke kuželu, ten obejdou, chytí balonek do rukou a doběhnou zpět. Předají dalšímu.
  Všichni se vystřídají 1x.
 2. Na šířku haly máme nachystané kužely.po 10. metrech.
  První má míč dribluje k prvnímu kuželu, posadí se, zvedne se a bez přerušení (nebo podle svých schopností) dodribluje na konec, tam oběhne druhý kužel, chytí míč a běží zpět. Předá míč dalšímu v družstvu.
  Všichni se vystřídají 1x.
 3. Na šířku haly máme nachystané kužely.po 10. metrech.
  K prvnímu kuželu doskáčí s míčem mezi kotníky. Druhý kužel obdriblují a při zpáteční cestě od prvního kuželu přihrají dalšímu v družstvu. Všichni se vystřídají 1x.