Třetí výhra mladších dorostenek v řadě

DHK Zora Olomouc – TJ Jiskra Otrokovice 34:21 (15:10)

Sestava a branky:Fišerová D., Habermannová K..- Selingrová K. 1, Litvínová E., Maráčková M., Kuxová N. 10/3, Hejlová Š. 1, Smějová Michaela 6/2, Foretová M. 5, Smějová Monika 3, Machačová M., Kubálková K. 4, Spurná M. 1, Krejzlíková E. 3

V 8. kole podzimní části jsme se utkali na domácím hřišti s děvčaty z Otrokovic. Jako v předešlém utkání chvíli trvalo, než jsme se dostali do provozní teploty. V šestnácté minutě utkání byl stav nerozhodný 6:6. Obrana pracovala vcelku dobře i přechod do rychlého útoku byl v pořádku, ale ukvapenou střelbou a naskakováním do soupeřovi brankářky jsme se nedokázali brankově prosadit. Až po našem time-outu se holky v zakončení uklidnily a dokázaly se brankově více prosadit. Děvčata z Otrokovic přijela v okleštěné sestavě a tomu přizpůsobila i hru, kdy v útoku hrála na hranici pasivity.

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v agresivní obraně s okamžitým přechodem,což se nám dařilo a což se projevilo i na výsledném skóre. Obraz hry hostujících děvčat se neměnil, bylo to o trpělivosti a koncentraci našich holek v obraně. V utkání bylo vidět i několik velice pěkných branek po nacvičených kombinacích.

Pochvalu zaslouží kapitánka Natka Kuxová, která nevypustila žádný souboj a jde příkladem ostatním. V obraně začínají dobře fungovat obě pivotky Monča Smějová a Štěpka Hejlová a dobrý zápas odehrála naše obě levá křídla Klára Kubálková a Magda Foretová.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.