Starší žačky DHK Zora Olomouc A jsou vítězkami společné soutěže Olomouckého a Zlínského kraje bez ztráty jediného bodu

Výhra nad TJ Lesanou Zubří 28:15 (16:6) v posledním utkání ligy starších žákyň potvrdila to, že holky nenašly přemožitele během celé soutěže. 
 
V utkání bylo k vidění spousta pěkných akcí, včetně asistencí v podobě „trháků“ od obou golmanek, ze kterých jsme daly rychlé branky. Tentokrát jsme se vyvarovaly většímu množství technických chyb, zato jsme neproměnily tři sedmimetrové hody. Střelecky se nejvíce dařilo oporám Míše Krapkové, Váje Jílkové, Elišce Andokové a Simče Kozmíkové. Všechny hráčky však podaly kvalitní výkon, podpořený pěknými zákroky obou brankářek Elišky Matějové  a Natky Chudárkové.  
Během roku jsme se potýkaly s onemocněními, úrazy i odchody některých hráček. V žákovské lize jsme obsadily 9.místo z 25 celků celé ČR. Sezóna holkám ještě úplně nekončí, neboť velká část družstva bude reprezentovat Olomoucký kraj na Olympiádě dětí a mládeže.  Příští víkend se jedeme odreagovat na turnaj v beach handballu do Prahy a poté následuje finální příprava na Olympiádu. Budeme holkám fandit a držet pěsti, aby se jim pod taktovkou zkušené trenérky Lucie Fabíkové dařilo co nejlépe. 
 
V červenci čeká všechny zasloužený odpočinek, neboť od 1. srpna celé družstvo začne fyzickou přípravou již v dorostenecké kategorii. 
Nezbývá než všem popřát hodně zdraví, štěstí a nejen sportovních úspěchů! Holky děkujeme! 
 
Za klub celému družstvu také moc děkujeme a gratulujeme ke skvělému výkonu, nejen tuto sezóny celý tým reprezentoval náš klub opravdu skvěle a věříme, že se holkám bude dařit také v dorostenecké kategorii.