Starší žačky B zatím bez bodů

Starší žačky B za sebou mají už tři ligové utkání, bohužel se jim zatím nepodařilo získat žádný bod. Tým je složen s hráček ročníku 2009 a doplněn dvěma hráčkami 2010, jedná se tak jednoznačně o nejmladší družstvo ve společné kategorii starších žaček Olomouckého a Zlínského kraje. To by však pro holky neměla být žádná omluva, ale naopak motivace k tomu se starším holkám vyrovnat a trénink od tréninku se zlepšovat. 

Bohužel však výsledky jsou zatím jednoznačně ve prospěch soupeře rapidním rozdílem. Celý tým kupí na hřišti zbytečné chyby hlavně v obyčejných přihrávkách, kdy ani nejsou pod tlakem obrany. V tréninku se proto budeme muset vrátit o krok zpět a pokusit se tyto základní hráčské dovednosti zlepšit na úkol výsledků utkání. Holky čeká do Vánoc několik turnajů a celý trenérský tým tak věří, že se to v druhé části soutěže zlepší. Důležité je v holkách udržet motivaci do budoucna, protože v příštím roce by se vše mělo vyrovnat. 

S bránkářkami začala pracovat také Míša Polášková, což vnímáme, jako velkou pomoc, protože golmanky v utkání čelí až příliš mnoho střelám a každé utkání je pro ně těžkou zkouškou. Další utkání proti Oseku bylo bohužel kvůli odhlášení družstva Oseku nad Bečvou zrušeno. 

  • DHK Zora Olomouc B – Handball Club Zlín A  7:35 
  • SK Žeravice/Házená Velká Bystříce – DHK Zora Olomouc 38:14
  • DHK Zora Olomouc B – TJ Jiskra Otrokovice 6:43

Branky: Lakomá 3/1, Polednová 2, Fabiánová 5, Čevorová 6, Alexová 3/1,Růčková 4, Kobylíková 2, Schusterová 1, Vymětalová 1, Čechová, Vomáčková, Tinklová, Šianská, Švestková, Andrésová

Trenérky: Mašlaňová, Kapsová, Sovová