Starší žačky B v dohrávce bodovaly

TJ Cement Hranice : DHK Zora Olomouc 35:25 (13:17)
DHK Zora Olomouc : SHK Veselí N.M. 35:27 (18:12)

Dohrávku 8. kola starší žačky B odehrály v Hranicích proti domácím a SHK Veselí N.M. První zápas proti Hranicím začíná naší dobrou 10minutovkou (2:8), pak holky odchází myšlenkami asi ven (bylo hezky), nebo myslely, že to půjde samo… Obrana přestává fungovat, v útoku naše převaha končí, střelba je zbrklá a neumístěná. V poločase přichází v šatně „malá“ bouřka a evidentně prospěla. Druhá půle začíná naší převahou jak v útoku, tak i ve zlepšené obraně a zápas dotahujeme do vítězného konce.

Druhý zápas proti Veselí byl z naší strany velmi povedený, od začátku do konce holky jely na plno, plnily úkoly v obraně i útoku, naše brankařky měly spoustu výborných zákroků. Celý zápas holky hrály soustředěně a nepustily soupeře do vedení, zaslouženě se tak radovaly z výhry. Do sestavy se nám po delší odmlce vrátily Julča M. a Val A., které nám moc pomohly. Celému týmu děkujeme za nasazení, bojovnost a hlavně přístup. Další zápasy hrajeme na domácí palubovce první květnovou sobotu.