Starší žačky A vyhrály v Ostravě

TJ Sokol Poruba B  – DHK Zora Olomouc A 10:35 (5:14)

Trošku bloudíme po Ostravě a na zápas přijíždíme s tím, že máme jen 10 minut na rozcvičení. Snad proto je prvních pár minut vyrovnaných, ale jakmile nabereme provozní rychlost skóre se postupně navyšuje. Většinu času trávíme v obraně a těžíme z chyb soupeře, kdy trestáme rychlými útoky. V tomto utkání tak nemáme moc možnost vyzkoušet si hru na postavenou obranu. I přesto, že vítězíme vysokým rozdílem neztrácíme respekt k soupeři. Snažíme se užít si všechny zápasy naplno a je nám jasné, že každý zápas začíná za stavu 0:0 a letos nás čeká ještě těžká část sezóny, a to žákovská liga.

Sestava a branky: Krajcová, Šmídová 2, Habermannová 6, Holotíková, Helísková 2, Hlačíková 2, Jurečková M. 5/1, Polesová 3, Jurečková K. 3, Smetková 6, Jurečková L. 4, Pivodová, Skálová 2

Trenéři: Jaroslav Hlačík, Aleš Krapka