Starší dorostenky DHK Zora Olomouc skončily na domácím turnaji na 3.místě

Starší dorostenky DHK Zora Olomouc skončily na pěkném 3.místě v přípravném turnaji TCM. V prvním utkání remizovaly s Handball PSG Zlín, byl to vůbec 1.zápas na konci fyzické přípravy. Na obou stranách bylo dosti technických chyb. V brance domácí družstvo podržela golmanka Nikola Fadrná. Druhý zápas skončil výhrou o branku nad velmi mladým a nadějným celkem DHC Plzeň. S Porubou si děvčata vypracovala náskok už v úvodu utkání a zvítězila o šest branek. V posledním zápase s favorizovanou Slavii Praha domácí celek držel krok a v polovině zápasu prohrával jen o branku. Konečný výsledek 17:20 není určitě žádnou ostudnou, spíš na naopak. Všechny hračky se ve všech utkáních vystřídaly a nechaly na hřišti maximum!

Sestava a branky: Fadrná Nikola, Štrublová Nela, Masařikova Monika; Kubálková Anna 7, Floriánová Nikol 7, Horutová Julie 1, Rodeková Natálie 10, Kräuterová Tereza 15, Ešnerová Eliška 12, Horáková Simona 9, Marešová Petra 7, Hlaváčková Klára 7, Krajčová Michaela 9, Krajčová Lucie, Žurková Zuzana a Trojková Aneta.

Všem hráčkám trenéři děkují za disciplínu a předvedené výkony! K prvnímu mistrovskému utkání pojedeme 10.9. do haly DHC Plzeň.