První vítězství starších žaček B v podzimní části

DHK Zora Olomouc B – TJ Hovězí 30:8 (11:5)

Sestava a branky
DHK Zora Olomouc: Jemelková Lea – Finková Vendy, Györe Timea 5/1,Coufalová Agža 2, Janků Natálie 5, Dostálová Lea 8, Nováková Veronika, Šinclová Eva 3, Kubálková Anička 3, Hlaváčková Klára 4.

TJ Hovězí: Donátová Simona – Orságová Vivien, Šromová Klára, Černá Veronika 5, Orságová Timea 1, Mikulová Vendula, Harángozó Dominika 1, Poláčková Lucie, Macečková Adéla 1, Mazačová Lenka.

V sobotu dne 16.9. nás čekalo druhé kolo podzimní části. Probouzely jsme se do deštivého rána a těšily jsme se na první představení před domácím publikem. Družstvo TJ Hovězí pro nás bylo neznámým soupeřem. Hned v úvodu jsme si vytvořily čtyř brankový náskok. Na soupeřkách bylo znát, že se jedná o nové družstvo složené i z hráček ročníku 2005. První poločas jsme jasně vyhrály 11:5. Přes tento stav jsme v obraně nepředvedly to, co umíme a na obrané činnosti musíme ještě hodně pracovat. Podřídily jsme se hře soupeřek a zapomněly jsme na práci nohou, nebylo to lehké tancování na špičkách. Po poradě, která proběhla v poločase a pokynech trenérky byla znát změna. A šlo to, přihrávky do pivota, střelba z křídel, kličky, trháky a i v obraně jsme začaly hrát to co trénujeme, v zápase bylo najednou vše, co do házené patří. Druhý poločas skončil 19:3. Pořád je co zlepšovat, ale když se chce tak to jde. Pochvala pro všechny bez výjimky. Rodičům děkujeme za podporu.

Trenérka: Kateřina Hlaváčková

Asistentka trenéra: Klára Sovová / Vedoucí týmu: Alois Sedláček