Příprava na novou sezónu 2021/22 odstartovala

Tento týden oficiálně odstartovala příprava A-týmu žen na nadcházející sezónu. Celý tým čeká klasická kondiční část, která se postupně bude přelívat do herní části. Těšit se fanoušci mohou na tradiční Pohár Míru, který bude letos již 63. ročníkem. Velké novinky v sestavě družstva letos nenajdeme bohužel v příchodech, ale v odchodech z týmu. 

Do letošního ročníku nenastoupí střední spojka Jarmila Trumpešová, která od dorosteneckých let byla velkou oporou našeho klubu. Družstvo opouští také další střední spojka Diana Řezníčková, kterou však budeme moc vidět nastupovat za SK UP Olomouc a zůstává také v trenérské pozici u mládeže. K děvčatům se připojila také křídelnice Klára Žůrková. 

Příjemnější stránkou, a to příchody jsou mladé dorostenky, které se zapojovaly již v minulé sezóně. Nejedná se tedy o žádné nováčky v týmu, jedná se o  spojky Claudii Roupcovou, Natálii Kuxovou,  křídelnici Kláru Kubálkovou, pivotku Štěpánku Hejlovou a brankářku Anitu Poláčkovou. Tým tedy až na tyto změny zůstává stejný, stejně tak realizační tým. 

O konkrétních částech přípravy, případných přátelských utkání, Poháru Míru apod. Vás budeme průběžně informovat.