Poslední zápas mladších dorostenek

DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 21:19 (11:7)

Sestava a branky:
Fišerová D., Habermannová K. – Miklíková K., Kristková V., Foretová M. 4, Roupcová C. 5/1, Grofková M. 3, Hejlová Š. 1, Paličková V. 1., Kubálková K. 1, Krejzlíková E. , Krůpová A. 4

K poslednímu utkání sezóny jsme cestovali do dalekého Mostu k utkání, ve kterém šlo o celkové 7. místo tabulky. Sice bez stresu, ale s odhodláním vyhrát. O výsledku utkání rozhodl první poločas, ve kterém nás trápila střelba ze střední vzdálenosti, kdy nás vychytala domácí brankářka, podpořená velice kvalitní a agresivní obranou soupeřek. Most nám odskočil až na 7 brankový rozdíl, který se ukázal jako rozhodující.

V závěru poločasu jsme stačili ještě snížit na poločasový stav 11:7. Ve druhém poločase se naše hra sice zlepšila, ale množství nevynucených technických chyb nás nakonec stálo bodový zisk. Utkání se povedlo oběma brankářkám, jak Kláře H., tak Danče F. Kaňkou utkání bylo zranění Kláry K., kterou musela odvést sanitka a doufáme, že bude co nejdříve v pořádku.

Všem děvčatům patří poděkování za celý rok, bylo to náročné pro všechny, ale zvládli jsme to 🙂

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.