Nepovedený výkon mladších dorostenek

HÁZENÁ KYNŽVART – DHK Zora Olomouc 43:31 (27:17)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Špičáková, Knedlová 6, Sedláčková 4, Marková 2, Krajčová L. 8, Večeřová, Vanská, Kozmiková 3, Jílková 3/1, Andoková, Horutová 5

Na poslední kolo ligy mladších dorostenek jsme zavítaly do Lázní Kynžvart. Celý týden jsme se připravovaly na to, že budeme bez dvou zraněných hráček a doufaly, že ostatní při větší porci minut, předvedou to nejlepší, co umí. Již od samého začátku zápasu dotahujeme souhra není dobrá. Kupíme opět a zase velké množství technických ztrát a v obraně jsme jak na kolotoči, nefungují nám nohy, přistupování, přerušování, nic. V to, co jsme doufaly, se ukázalo jako jen zbožné přání. První poločas končí skórem 27:17. V šatně se snažíme vykřesat jiskru naděje a nabudit holky k lepšímu výkonu. Druhý poločas začínáme dvěma brankami v řadě, to je fajn, ale nesmíme dostat následně 4, to tak opravdu nejde. Další vývoj zápasu probíhal ve stylu my dřeme na branku a soupeř lehce, z rychlých protiútoků po našich chybách, pomalém návratu do obrany, dává jednu branku za druhou. Podzimní část soutěže, tak končíme nejhorším výkonem. Ne vždy se daří, ale s takovým přístupem, který děvčata předvedly se hrát nedá. Doufáme, že alespoň si z toho zápasu vezmou to, že pokud nehraju na 100%, tak nehraju vůbec a platí to i v přístupu na tréninku.