Mladším dorostenkám se bohužel nevydařil zápas ve Zlíně

HC Zlín – DHK Zora Olomouc 38:22 (20:12)

Sestava a branky: Masaříková M., Mádrová A., Klimešová N.: Knedlová V. 2/1, Sedláčková A. 2, Vážanová A. 2, Červeková N., Tomečková N. 1, Krapková M. 1, Marková T. 3, Andoková E., Urbanová A. 4, Feitová A. 1, Miklíková M. 2, Kubalčíková V. 1, Piskořová T. 3
 
Do Zlína jsme odjížděly s tím, že nás čeká další těžký zápas proti rychlým a zkušeným hráčkám jako je Šenkyříková, Máčalová či Fuksová. Od začátku utkání se nám nedařilo, hned v úvodu jsme si nechaly dát několik branek z rychlých protiútoků, kdy jsme se nedůsledně vracely. Především v obranné fázi jsme hrály nedůrazně, málo jsme přerušovaly a soupeřky nás přehrávaly na všech postech. V útoku bylo k vidění několik pěkných akcí dohraných především do pivota. Jenže opět jsme měly přes dvacet technických chyb, po kterých nás soupeřky nekompromisně trestaly. V naší brance se ukázaly všechny tři golmanky s průměrným výkonem, neboť na ně šla většina střel z brankoviště. Pokud bychom měly někoho pochválit, budou to právě brankářky. 
 
Nyní nás čeká přes celé Velikonoce tradiční turnaj Praga cup, kterého se účastní většina našich žákovských družstev. Poté bude dostatek času se připravit na domácí utkání s Pískem, které odehrajeme 20. 4. ve 13 hod.