Mladší žačky B odjely na druhé ligové utkání do Zubří

Lesana Zubří – DHK Zora Olomouc 21:8

Na druhý ligový zapas jsme se v neděli odjeli do Zubří. Zápas začal jako vždy 10 minutovou osobní obranou, která nám proti soupeři moc nevycházela, holky se nedokázaly uvolnit a dál nám dělalo problém využití plochy celého hřiště. Tato část zápasu skončila lépe pro domácí tým stavem 6:3. Druhý poločas by se dal z našeho pohledu rozdělit na dvě části. První část byla charakterizována zaměřením se na obranu 3+3, kterou trénujeme teprve krátce a útok s rychlým přenesením míče, který provázely nepřesné přihrávky vedoucí ke ztrátám míče. V druhé části bylo vidět výrazné zlepšení v obraně 3+3, kde si holky pomáhaly a přerušovali hru soupeře. V útočné fázi bylo k vidění několik krásných akcí zakončených střelbou ze všech pozic, ale bohužel tyto pokusy neskončily tolik chtěnými góly.

Z důvodu získání zkušeností se do hry postupně zapojily všechny hráčky. Na holkách je vidět velká chuť se zlepšoval, za což jsme jako trenéři rádi. Z celkového pohledu hodnotíme tento zápas jako vydařený a všechny hráčky chválíme za přístup a bojovnost. Velké díky patří také rodičům, kteří se zápasu zúčastnili a celý tým hlasitě povzbuzovali v duchu fair play.

Sestava a branky: Raclavská 2, Vyhnalová, Kubišová, Kučerová, Dostálová, Sedláčková, Klosová, Bébarová, Tvardíková 3, Vašků 1, Hojgrová, Fucimanová, Šafářová, Weiserová 2/1.