Mladší dorostenky ze Zlína body nevezou

Handball club Zlín – DHK Zora Olomouc   28:22 (13:15)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Jílková, Smetková 6/2, Špičáková 1, Krapková, Večeřová, Knedlová 8, Andoková 1, Kozmíková 1, Urbanová 1, Sedláčková 2, Marková 2, Minarčíková

Zápas dvou rozdílných poločasů jsme sehrály na půdě Zlína. Vstup do zápasu měly holky velmi dobrý, každý útok zakončovaly brankou po sehraném signálu či individuálním prosazení, v obraně byly pozorné a soupeře do zakončení nepouštěly. V 9 minutě svítí na tabuli skóre 8:1 pro Zoru. Soupeř, ale zabral a začal dohánět brankové manko. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, poločas končí vedením zory o dvě branky (13:15). 
 
Druhý poločas od 7 minuty byl z naší strany festivalem neproměněných šancí, náskoků ze 6m, střelby z 9m, křídel, dokonce i dvou 7m hodů a také řady ztrát, kdy pivot nechytne míč do volné ruky, nebo přihrávky nám lítají na nohy atd., toto hororové představení trvalo celkem 14 minut a soupeř nám zaslouženě odskočil o 5 branek. Zvrátit zápas na naši stranu jsme chtěly změnou obrany na 3/3, ale nepřineslo to, co jsme očekávaly, mentální síla byla pryč a zápas se už dohrával… 28:22 pro Zlín. 
 
Ne vždy se všechno podaří, ano… ale každá hráčka si musí sáhnout do svědomí, zda na palubovce opravdu nechala všechno.