Mladší dorostenky vezou body z Vršovic

Sokol Vršovice – DHK Zora Olomouc 24:28 (10:15)

Sestava a branky:Fišerová D., Habermannová K.- Foretová M. 2, Selingerová K., Litvínová E. 1, Maráčková M., Kuxová N. 4/2, Hejlová Š. 3, Smějová Michaela 9, Janků N., Machačová M. 2, Kubálková K. 2, Spurná M., Krejzlíková E. 5

V neděli 25.11. jsme cestovali vlakem do Prahy k utkání s děvčaty z Vršovic. Při pohledu na tabulku mělo jít o „lehčí“ utkání, opak byl však pravdou. Děvčata z Vršovic podala velice sympatický a bojovný výkon.

V úvodu utkání jsme předváděli hru, kterou jsme se chtěli prezentovat: agresivní obrana s rychlým přechodem do útoku. Vydrželo nám to ovšem jen krátký čas. Zbytek utkání bylo jako na houpačce. Parádní nacvičené akce s úspěšným zakončením, i když pouze z naší pravé strany od Míši Smějové a Elišky Krejzlíkové, střídaly ty slabší ze strany druhé. V některých úsecích se obrana velice dařila, dokázali jsme získat míč a mohli jsme jít do rychlého protiútoku, avšak vzápětí jsme to pokazili nepřesnou rozehrávkou z brankoviště. Byly však i takové momenty utkání, kdy nás soupeřky několikrát přečíslily jednoduchou kombinací bez jakéhokoli ataku. V útočných činnostech nám chyběla hra 1:1, které se musíme více věnovat v tréninku.

Utkání z naší strany nebylo dobré. Je potřeba se ponaučit a takovýchto výkyvů se vyvarovat.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.