Mladší dorostenky prohrály v Kunovicích

SHK Kunovice – DHK Zora Olomouc 49:34 (26:16)

Sestava a branky:
Fišerová D.- Coufalová A.,Selingrová K. 3, Litvínová E. 1,Maráčková M., Kuxová N. 5, Smějová Michaela 4, Miklíková K. 1, Smějová Monika 4, Machačová M. 4, Kubálková K. 3, Spurná M.3 , Krejzlíková E. 6.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do nedalekých Kunovic, se kterými jsme se utkali v přípravě na domácím turnaji. Samotný přípravný zápas byl velice vyrovnaný a rozhodlo se až v koncovce utkání, které zvládla děvčata z Kunovic lépe. Ovšem v ligovém utkání jsme se ani trochu nepřiblížili výkonu z přípravy. Tým Kunovic disponuje velice kvalitními spojkami L. Flekovou a Ch. Cholevovou, které si v utkání dělaly, téměř co chtěly. Naše obrana nebyla dostatečně agresivní. Skoro každá střela v jejich podání končila v síti. Pouze v druhé desetiminutovce prvního poločasu jsme dokázali ubránit a to se projevilo okamžitě na skóre, kdy jsme stáhli na rozdíl tří branek. Po soupeřově time-outu jsme však nepochopitelně hodili tři míče soupeři do rukou a ten nás z rychlého protiútoku trestal. Soupeřky do poločasu odskočily až na 10 brankový rozdíl a bylo rozhodnuto.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním poprat se alespoň o lepší výsledek, ale nic se nezměnilo. Naše obrana byla nedůrazná a málo agresivní. V útoku se sice občas objevily pěkné akce, ale celkový dojem z utkání byl mizerný.

Trenéři: Zemánek K., Táborský V.