Mladší dorostenky potrápily Slavii

DHK Zora Olomouc – DHC Slavia Praha  27:31 (12:12)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Smetková 9/1, Špičáková 3, Krapková 1, Knedlová 3, Sedláčková 1, Marková 1, Krajčová L. 2, Večeřová 2, Vanská 1, Kozmiková 3, Jílková 1

S lídrem tabulky DHC Slavia hrály mladší dorostenky vyrovnanou partii, bohužel ne celých 60 minut, ale od začátku. Zápas začínáme v dobrém tempu, v útoku po kombinacích i po individuálních akcích se nám daří skórovat, bohužel nás sráží velké množství ztrát, kdybychom se tohoto vyvarovaly, mohly jsme lídra potrápit mnohem více. Tentokrát bylo opravdu chyb přespříliš. Na druhou stranu i soupeř měl spoustu ztrát, které vzhledem k jeho postavení v tabule a kvalitě bylo překvapivé. Poločas končí vyrovnaným skóre 12:12.
Druhý poločas začínáme opět v dobrém tempu a udržujeme až do 18minuty vyrovnané skóre (23:24). Následných 5 minut se střelecky trápíme a Slavii se naopak daří vsítit 4 branky v řadě. V této fázi zápasu jsme nebyly schopny ubránit zejména souhru s pivotem. Utkání uzavíráme skórem 27:31. Holky se snažily, bojovaly, ale vlastními chybami si vývoj zápasu zkomplikovaly a nedotáhly do bodového zisku.