Mladší dorostenky pořádaly přípravný turnaj TCM

V uplynulém víkendu nezůstaly pozadu s turnajovým nasazením ani mladší dorostenky, které pořádaly již druhý rok přípravný turnaj, který byl velice kvalitně obsazený. Zúčastnila se družstva TCM a RKC (Tréninkových center mládeže a Regionálních klubových center) v kategorii mladších dorostenek. Pod dozorem šéftrenéra Dušana Poloze se zde střetly celky domácí Olomouce, Zlína, Písku, pražské Slavie a Plzně. Domácí hráčky dokázaly hned v prvním zápase porazit Zlín a následně pak i remizovat s Pískem.

Hodnocení trenéra Kamila Zemánka pro Olomoucký Deník: 

„Skončili jsme čtvrtí z pěti. I přesto ale musím říct, že jsme udělali obrovský progres oproti začátku sezony, kdy jsme v srpnu absolvovali stejný turnaj a se všemi soupeři prohráli výrazným rozdílem. Po této stránce tedy mohu být naprosto spokojený,“ hodnotil výsledky svých svěřenkyň trenér olomouckého mladšího dorostu Kamil Zemánek.

„Cítím, že největší progres udělala Viktorie Knedlová, která k nám přišla ze Zubří. Další výborné výkony podaly Adriana Smetková a v bráně pak Monika Masaříková,“ dodal ještě.

Pořadí:
1. Sokol Písek
2. Slavia Praha
3. DHC Plzeň
4. DHK Zora Olomouc
5. PSG Zlín

Výsledky utkání:

Sobota 21.1.
DHK Zora Olomouc – PSG Zlín 20:17
Slavia Praha – Sokol Písek 20:31
DHC Plzeň – DHK Zora Olomouc 25:19
Sokol Písek – PSG Zlín
Slavia Praha – DHC Plzeň 23:18
DHK Zora Olomouc – Sokol Písek 22:22

Neděle 22.1.
DHC Plzeň – PSG Zlín 23:17
Slavia Praha – DHK Zora Olomouc 19:17
DHC Plzeň – Sokol Písek 14:22
Slavia Praha – PSG Zlín 23:12