Mladší dorostenky body z Mostu nevezou

DHK Baník Most – DHK Zora Olomouc 33:23 (15:11)

Sestava a branky: Masaříková, Helísková, Jílková, Smetková 7/3, Špičáková 4, Krapková 3/1, Večeřová 1, Knedlová 2, Andoková 1, Kozmíková 3, Sedláčková 1, Marková 1, Šmídová

V neděli jsme se vydaly na dalekou cestu do Mostu na plánované 7 kolo 1.ligy mladších dorostenek. Vstup do zápasu měly holky herně dobrý, do 15 minuty jsme vedly, v útoku vycházely herní kombinace a obrana byla jistá, následující 15 min se však soupeř vzchopil, ujal se vedení a naše hra se pomalu rozpadala jako domeček z karet. Přestaly nám vycházet signály, obrana nebyla důsledná, k tomu ztráty míče z nepřesných přihrávek a poločas končí 15:11 pro Most. Druhá půle byla rozházená, sice jsme průběžně skórovaly, ale soupeř na naši jednu branku odpověděl dvěma. Konečné skóre zápasu 33:23.

Zápas byl fyzicky náročný a holky se těžce vyrovnávaly s tvrdou hrou soupeře, ale s tímto se musíme srovnat. Pokud všechny nepojedou na hranici svých možností a alibisticky to budou nechávat na někom jiném, hlavně ať to já nezkazím… tak toho moc neuhrajeme. Nedá se nic dělat musíme potrénovat, snažit se dostat do nominace na další zapas a mít dobře nastavenou hlavu.