Házená Pomáhá tentokrát v modifikované podobě

Házená Pomáhá 2020 je tady! Tentokrát však v modifikované podobě. Dlouho to vypadalo, že akce se letos neuskuteční a tento projekt tak bude mít již dvouletou přestávku. Pořadatelé se však rozhodli bojovat s aktuální situací a vytvořili e-shop v podobě bazárku. Každý, kdo se rozhodne přispět tradičně na oddělení dětské hematologie a hemato-onkologie si určitě nějakou maličkost na bazárku vybere. V předvánočním čase je tento způsob také možností skvělého dárku pro děti v podobě podepsaných dresů skvělých hráčů nebo klubových maličkostí. 

https://hazena-olk.cz/kategorie-produktu/bazarek-aukce/

Další podepsané dresy jsou na cestě k pořadatelům a nechybí možnost podpory jakoukoliv částkou. V plánu jsou také možnosti přihlášení na zajímavé tréninky s hráčkami A-týmu našeho klubu nebo mužů Velké Bystřice. Na tomto tréninku se samozřejmě objeví také hlavní pořadatelky Lucie Fabíková a Michaela Kaczmarcziková. 

Letošní ročník je velice specifický také tím, že tento projekt podpořilo mnoho dalších klubů, jako například HC ROBE Zubří, KH ISMM Kopřivnice, Baník Most – Dominika Zachová a další se přidávají. Dále také jednotliví hráči a hráčky, jak hrající nejvyšší soutěže v České republice, tak v zahraničí, jako například Markéta Hurychová, Markéta Jeřábková, Kristýna Pastorková, David Krahulec, Michal Tonar, Miroslav Jurka, Julia Kučerová a věříme, že tímto seznam ještě nekončí. Celý letošní projekt bude ukončen těsně před Vánoci, kdy bude přepočítáno a předaná celá částka již zmiňovanému oddělení dětské hematologie a hemato-onkologie.

Všem už teď DĚKUJEME za podporu!

Video z posledního ročníku: