A-tým zahájil přípravu na novou sezónu 2023/24

Po období odpočinku a individuální části, kterou všechny hráčky měly naordinovanou od nového trenérského týmu v pondělí odstartovalo společné letní kondiční soustředění A-týmu žen. Děvčata se společně připravují netradičně v táborovém středisku Potštejn. Po několika leté pauze, kdy zhruba tři roky hráčky absolvovaly soustředění v Olomouci a celkově celou kondiční předsezóní přípravu přišla s novým trenérským duem také změna v podobě právě odjezdu do Potštejna, holky trochu v bojových podmínkách dorazily na místo v pondělí kolem poledne a od té doby makají na rozvoji kondice. V tréninku byl už sice zapojený občas i míč, ale zatím jen v rámci „seznámení“ po dovolené. 

V týmu kromě trenérských změn samozřejmě nastaly také ty hráčské, z našich dorostenek se k týmu připojila spojka Eliška Ešnerová, volno po juniorské reprezentaci dostala ještě Anička Kubálková a Simča Horáková, obě dvě křídelnice které budou letos také hráčkami A-týmu, z prvoligových Kunovic jsme přivítali další spojku Lucku Flekovou a připojí se také ještě jedna velice zajímavá hráčka Míša Daňková ze Zlína a golmanky doplní Nikča Fadrná z našich dorostenek

S týmem do nové sezóny nenaskočí Denisa Krajčovičová a Martina Přikrylová oběma hráčkám moc děkujeme za vše co pro klub udělali a jak ho reprezentovali, přejem mnoho úspěchů ve sportovním i osobním životě. Nenechte se zakočit také změnou dvou příjmení na soupiskách hráček, provdaly se nám totiž Tereza Fryčáková – Vasilijeva a Iva Závišková – Malinová, holkám moc gratulujeme do osobního života přejeme mnoho štěstí.