Ve druhém utkání se dařilo více hráčkám Zlína

HC Zlín – DHK ZORA Olomouc   24:23  (13:9)

Průběh utkání: 0:2, 5:4, 9:5, 11:6, 12:8, 13:9 – 17:10 , 20:14, 23:18, 24:23.¨

Rozhodčí: Brozosková, Oškera           7 m hody 3/3 – 6/6     vyloučení:   2 – 4 :

HC Zlín – Stojarová, Vařechová – Strará, M.Sekulová 1 , Hvozdenská, Mizerová 1, Kolářová 2, Gajdošíková 1, Polomíková 1, Křičková 5/1, Hubová 3, L Sekulová 6, . Sedlkáčková 1,  Minarčková. 3/2.

Trenér: Marek KOLÁŘ

DHK ZORA Olomouc: Rašková, Polášková, Haládiková – Závišková 3, Kapsová, Jansová 1, Sovová 1, Protivánková 1, Kašpárková, Krajčovičová 3, Salašová, Gadošíková 4/3, Řezníčková, Patrnčaková 7/3, Krůpová, T.Fryčáková 3.

Trenér. Libor MALÍNEK

Ve druhém utkání se stejným soupeřem nastoupily Hanačky ve čtvrtek v Morkovicích, kde se připravují zlínské házenkářky. Tentokrát se v průběhu střetnutí více dařilo soupeřkám, které po poločasovém veden 13:9, zvýšily po změně stra těsně po polovině druhého poločasu dokonce až na devítibrankový rozdíl (23:14). Naše holky však nesložily zbraně a hlavně zásluhou Aničky Patrnčiakové, která se v poslední polovině druhého poločasu rozstřílela a sedmi brankami dovršila skoro úplný obrat ve vývoji zápasu.

Jinak pokračoval trend z prvního utkání, v počtu technických chyb a dalších nepřesností. Stínem utkání bylo nepříjemné zranění (podezření na zranění kolenních  vazů) Ivany Salašové, hned v začátku zápasu.