4. místo na MČR mladších žaček v Házenkářském desetiboji

1. – 3. 6. bojovalo šest nejlepších družstev v Plzni o poháry a medaile. Naše děvčata nakonec dosáhla na smolnou bramborovou medaili, když na bronz chybělo pět bodů. Nejlépe se vydařil rychlý běh, pětiskok a překážková dráha, kde jsme skončili druzí, v tabulce normální hry a shout autech třetí, v aktivitě na čtvrtém místě a nejhorší byly hody, kde na dálku to bylo nejméně ze všech a na přesnost pátí.

Získaly jsme dvě krásná individuální ocenění! Nikča Hynková byla nejrychlejší ze všech děvčat v běhu 2×15 m a Nikča Floriánová byla vybrána trenéry do All stars týmu na pravé křídlo! Gratulujeme!

Celkově se nejvíce dařilo právě Nikče H., která dala 17 branek a krásně odházela shout auty. Dále byly oporou Nika F. a Petra M. – obě 13 gólů, Aneta Š. 10. Zuzka P. a Lea K. v neděli již vůbec nehrály pro nemoc a zranění a o to jsme byly slabším týmem v boji proti Jindřichově Hradci. Zuzka P. vstřelila 7 branek, Aďa S. 5, Verča H. 4 , Terka H. 3. Zkušenosti na příští rok získávaly také Helča Š. a Míša K. V brance družstvo podržela Anička N. a také Petra M.

Konečné pořadí:
1. Slavie Praha
2. DHC Plzeň
3. Jindřichův Hradec
4. DHK Zora Olomouc
5. HK Ivančice
6. Slavoj Žirovnice

Organice celého mistrovství byla výborná, na závěr si holky užily také bazén.

Další fotografie: https://hazenadhcplzen.rajce.idnes.cz/