Mladší dorostenky vyhrály nad Otrokovicemi

DHK Zora Olomouc – TJ Jiskra Otrokovice 33:22 (17:12)

Sestava a branky – Spurná Š., Mocňáková A.- Voglová D. 2/2, Györe T. 1, Kräuterová T. 4., Opálková L. 1, Smějová Michaela 7/1, Kubálková A. 5, Dostálová L. 1, Smějová Monika 3, Machačová M. 8/2, Selingrová K. 1

 
V dalším kole podzimní části jsme se tentokrát v domácí hale utkali s děvčaty z Otrokovic. Úvodních deset minut utkání bylo z naší strany parádní. Především v útoku byly vidět velice pohledné branky po kombinacích. Naše spojky dokázaly vytvořit dostatečný tlak na hostující obranu a po deseti minutách byl stav 9:4 pro nás. S druhou částí poločasu jsme však spokojeni nebyli. Po prostřídání a nedostatečné koncentraci našich holek se hra vyrovnala. Děvčata z Otrokovic zrychlily hru, což nám začalo dělat problémy. Hlavně v obraně jsme dostatečně důrazně nepřistupovali.
 
V poločasové přestávce jsme si některé věci upřesnili. Druhý poločas už byl z naší strany dobrý, hlavně co se týče nasazení. Do hry se opět zapojila všechna naše děvčata a tentokrát se dokázala i brankově prosadit. Pochvalu zaslouží sestry Smějovi, které svým přístupem v obraně strhly postupně ostatní hráčky. Monča Machačová ke kvalitnímu útoku přidala i velice dobrou obranu a dobré utkání odehrála také Anička Kubálková. Celkově utkání hodnotíme pozitivně, je jen potřeba vyvarovat se brzkému uspokojení a hrát v plném nasazení až do konce celého utkání. Děvčata z Otrokovic nastoupila v nekompletní sestavě, ale přesto podala sympatický výkon postavený především na bojovnosti.
 
Trenéři: Kamil Zemánek, Vladan Táborský